Korisne poveznice

ARSENAL - EVERTON

19.05.2024 17:00
pic

Arsenal je domaćin Evertonu u susretu posljednjeg kola Premiershipa: ovih 90 minuta odlučuje o tituli prvaka u mrtvoj trci "Topnika" i Manchester Cityja, koji istovremeno dočekuje West Ham na svom stadionu. Što očekuješ od susreta u Londonu, hoće li Arsenal novim trijumfom završiti sezonu?

Arsenal je odigrao briljantnu sezonu i u većini prethodnih bi sa ovim bodovnim učinkom sigurno osvojio naslov, ali protiv moćnog Cityja je to daleko teže. Jedini kiks, doma protiv Aston Ville mogao bi ih koštati naslova. U ovom meču nema nikakvih kalkulacija, samo pobjeda daje priliku za titulu. Everton je sretno završio sezonu prepunu turbulencija, u kojoj je kažnjen oduzimanjem bodova zbog financijskih nepravilnosti, te je tek prije 2 kola napokon osigurao opstanak.

Arsenal je prošle sezone nadmašio Everton sa čak 4:0 pred svojim navijačima, a bio je bolji i u prvom međusobnom ogledu ove sezone kao gost na Goodison Parku, kad je slavio sa 1:0, strijelac je bio Leandro Trossard u 69. minuti.

Provjeri našu bogatu ponudu i najbolje tečajeve za sve utakmice elitne HNL, liga "petice", europskih kupova uz koje nudimo i popularnu igru BetBuilder: dokaži znanje i igraj kao prvak!