Korisne poveznice

BAYERN - ARSENAL

17.04.2024 21:00
pic

U uzvratnom susretu četvrtfinala Lige prvaka, u Munchenu se igra jedan opd klasika europskog nogometa: Bayern - Arsenal! Sve kreće ispočetka, nakon što je u Londonu prvi meč prošlog tjedna zaključen bez pogodaka, 2:2!

Na Emiratesu su "Topnici" došli do rane prednosti, strijelac je bio Saka već u 12. minuti. Međutim, do odmora su Nijemci izveli potpuni preokret, izjednačio je Gnabry (18.), a prednost gostima donio Arsenalov vječnji rival, bivši as Tottenhama, Harry Kane iz jedanaesterca u 32. minuti! Ipak, Arsenalu se isplatila upornost i u 76. minuti je Trussard anulirao zaostatak za konačnih 2:2.

Uzvrat Bayern dočekuje pred svojim navijačima, Liga prvaka je jedini preostali cilj Bayernu koji se nakon 11 sezona dominacije oprostio od titule prvaka Bundeslige, dok Arsenal istovremeno vodi i žestoku bitku za tron Premiershipa sa Liverpoolom i Manchester Cityjem. I naši bookmakeri ovaj obračun vide, sudeći po tečajevima, kao potpuno otvoren, praktično 50:50 posto izgleda za prolaz. Što očekuješ?

Provjeri našu bogatu ponudu i najbolje tečajeve za sve utakmice elitne HNL, liga "petice", europskih kupova uz koje nudimo i popularnu igru BetBuilder: dokaži znanje i igraj kao prvak!