Korisne poveznice

MAN. CITY - REAL

17.04.2024 21:00
pic

U uzvratnom susretu četvrtfinala Lige prvaka u Manchesteru se igra spektakl kojeg mnogi nazivaju "finale prije finala": City dočekuje Real! Tko je tvoj favorit u okršaju branitelja naslova prvaka Europe i rekordera po broju osvojenih titula?

Prvi meč u Madridu donio je jedan od klasika Lige prvaka, nogometnu poslasticu koja je završila sa 3:3 nakon brojnih preokreta. Gosti su poveli golom Bernarda Silve već u 2. minuti, a Real brzo preokrenuo autogolom Rubena Diasa (12.) i zgoditkom Rodryga (14.). Međutim, u nastavku nova drama u samo par minuta: Foden je poravnao (66.), a naš Joško Gvardiol sjajnim pogotkom (71.) doveo "Građane" u novu prednost. Ipak, Španjolcima se isplatila upornost, ulaskom Luke Modrića sa klupe su pokazali pravu reakciju, a Valverde /79.) je postavio konačni omjer!

I tako se u "drugo poluvrijerme" velikog sudara kreće praktično od nule. Odluka pada u Manchesteru, gdje će ponovo odmjeriti snage Gvardiol i Kovačića protiv Modrića, a ishod ovog "hrvatskog derbija" je potpuno neizvjestan. Ipak, naši bookmakeri vide City kao očitog favorita, pogotovo zbog prednosti domaćeg terena, gdje su lani, također u polufinalu, nadigrali Real sa čak 4:0!

Provjeri našu bogatu ponudu i najbolje tečajeve za sve utakmice elitne HNL, liga "petice", europskih kupova uz koje nudimo i popularnu igru BetBuilder: dokaži znanje i igraj kao prvak!