Korisne poveznice

LIVERPOOL - TOTTENHAM

05.05.2024 17:30
pic

U velikom derbiju kola Premiershipa, koji uz rivalstvo ima i ogroman značaj u borbi za konačni poredak, Liverpool je domaćin Tottenhamu! Tko će slaviti u ovom klasiku engleskog nogometa koji je za oba rivala meč iz kategorije "biti ili ne biti"?

Suparnici na Anfieldu su zaista u takvoj situaciji da nemaju baš nijedan razlog za kalkuliranje. Liverpool se očajnički bori za titulu nakon što je svoje šanse prokockao porazima od Palacea i Evertona, dok je Tottenham u istoj poziciji što se tiče bitke sa Aston Villom za 4. mjesto i plasman u Ligu prvaka. Dakle, u ovih 90 minuta očekujemo potpuno otvoreni, napadački nogomet s obje strane i - puno pogodaka!

Upravo takve spektakle ponudila su i posljednja dva duela ovih rivala. Lani je Liverpool doma slavio sa dramatičnih 4:3, a u ovoj Tottenham je bio bolji u sjevernom Londonu sa 2:1: Son je donio prednost domaćima, Gakpo poravnao. Međutim, gosti su ostali sa desetoricom zbog isključenja Jote i za to su kažnjeni presudnim - autogolom Matipa u 90. minuti!

Provjeri našu bogatu ponudu i najbolje tečajeve za sve utakmice elitne HNL, liga "petice", europskih kupova uz koje nudimo i popularnu igru BetBuilder: dokaži znanje i igraj kao prvak!