Korisne poveznice

MAN. CITY - WEST HAM

19.05.2024 17:00
pic

Stigao je dan odluke, posljednje kolo Premiershipa i posljednjih 90 minuta koji će donijeti definitivnu odluku o prvaku: Manchester City ili Arsenal, kome će pripasti kruna? U posljednjem zadatku ove sezone, Manchester City je domaćin West Hamu - očekuješ li sigurnu pobjedu favorita?

Kovačić, Gvardiol i društvo u 7 dana određuju sudbinu cijele svoje sezone, najprije ovim završnim činom u prvenstvu, gdje ih 90 minuta dijeli od četvrte uzastopne krune prvaka, a za sedam dana će se na Wembleyu boriti za FA Kup protiv susjeda iz Uniteda. Za razliku od domaćina, West Ham nema nikakav rezultatski motiv, osim prestiža i želje da se što boljim rezultatom rastanu od dosadašnjeg stratega Davida Moyesa.

Manchester City je svladao West Ham u svih posljednjih 9 međusobnih ogleda na Etihadu, prošle sezone ih je nadmašio sa 3:0. Uz to, "Građani" su uvjerljivo dfobili i dosad jedini sraz sa Hammersima ove sezone i to u Londonu, bilo je 3:1 u preokretu kojeg su režirali Doku, Bernardo Silva i Haaland (Ward-Prowse je prethodno donio prednost domaćinima).

Provjeri našu bogatu ponudu i najbolje tečajeve za sve utakmice elitne HNL, liga "petice", europskih kupova uz koje nudimo i popularnu igru BetBuilder: dokaži znanje i igraj kao prvak!