Borilački sportovi BFL
Tipovi oklada
Više
Manje
Pobjednik Oklada na pobjednika borbe. U slučaju neodlučenog ishoda oklada će biti obračunata kvotom 1. | 1 | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|
Kajic D. - Laursen M.
|
1.50 | 2.35 | +1 | 09.05. 23:59 |
Sezinando R. - Sinagoga D.
|
1.25 | 3.50 | +1 | 09.05. 23:59 |
Da Silva R. - Moctezuma C.
|
1.50 | 2.40 | +1 | 09.05. 23:59 |
Christopher T. - Palomares D.
|
1.35 | 3.00 | +1 | 09.05. 23:59 |
Posener A. - Briones D.
|
1.10 | 5.60 | +1 | 09.05. 23:59 |
Tremayne Ch. - Martin J.
|
2.20 | 1.55 | +1 | 09.05. 23:59 |
Mashreghi A. - Charlton A.
|
2.35 | 1.50 | +1 | 09.05. 23:59 |
Borilački sportovi Brave CF
Tipovi oklada
Više
Manje
Pobjednik Oklada na pobjednika borbe. U slučaju neodlučenog ishoda oklada će biti obračunata kvotom 1. | 1 | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|
Ndebele N. - Torres J.
|
1.40 | 2.70 | +1 | 11.05. 15:00 |
Hwende N. - Nazarov H.
|
2.10 | 1.65 | +1 | 11.05. 15:00 |
Djiroun Y. - Mulumba A.
|
1.35 | 3.00 | +1 | 11.05. 15:00 |
Kubanza E. - Rabei K.
|
1.10 | 6.20 | +1 | 11.05. 15:00 |
Gitinov R. - Lolia P.
|
1.03 | 8.60 | +1 | 11.05. 15:00 |
Borilački sportovi UFC
U BetBuilderu oklada na 0,5 rundi se odnosi točno na polovinu runde (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Tipovi oklada
Više
Manje
Borilački sportovi UFC Fight Night
U BetBuilderu oklada na 0,5 rundi se odnosi točno na polovinu runde (02:30, 7:30, 12:30, 17:30, 22:30)
Tipovi oklada
Sve
Pobjednik
Meč će biti neriješen (neodlučen)
Kraj u 1. rundi
Kraj u 2. rundi
Kraj u 3. rundi
Kraj u 4. rundi
Kraj u 5. rundi
Zbroj rundi manje/više
Zbroj rundi
Meč završava na bodove ili tehničkom odlukom
Meč završava K.O./T.K.O. ili diskvalifikacijom
Meč završava predajom
1.borac pobjeđuje K.O./T.K.O./diskvalifikacijom ili predajom
2.borac pobjeđuje K.O./T.K.O./diskvalifikacijom ili predajom
Meč završava unutar 60 sekundi nakon početka 1. runde
1. borac pobjeđuje po bodove ili tehničkom odlukom
2. borac pobjeđuje na bodove ili tehničkom odlukom
1. borac pobjeđuje K.O./T.K.O. ili diskvalifikacijom
2. borac pobjeđuje K.O./T.K.O. ili diskvalifikacijom
1. borac pobjeđuje predajom
2. borac pobjeđuje predajom
1. borac dobiva meč u 1. rundi
1. borac dobiva meč u 2. rundi
1. borac dobiva meč u 3. rundi
1. borac dobiva meč u 4. rundi
1. borac dobiva meč u 5. rundi
2.borac dobiva meč u 1. rundi
2. borac dobiva meč u 2. rundi
2. borac dobiva meč u 3. rundi
2. borac dobiva meč u 4. rundi
2. borac dobiva meč u 5. rundi
1. borac dobiva meč u 1. ili 2. rundi
2. borac dobiva meč u 1. ili 2. rundi
Više
Manje
Pobjednik Oklada na pobjednika borbe. U slučaju neodlučenog ishoda oklada će biti obračunata kvotom 1. | 1 | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|
Aldrich JJ - Hardy V.
|
2.05 | 1.65 | +26 | 11.05. 22:00 |
Gooden J. - Jousset K.
|
2.70 | 1.40 | +26 | 11.05. 22:15 |
Johnson Ch. - Hadley J.
|
2.15 | 1.55 | +26 | 11.05. 22:30 |
Goff B. - Waters T.
|
2.20 | 1.55 | +26 | 11.05. 22:45 |
Ricci T. - Pennington T.
|
1.65 | 2.05 | +26 | 11.05. 23:00 |
McKinney T. - Ribovics E.
|
2.15 | 1.55 | +26 | 11.05. 23:15 |
Hooper Ch. - Borshchev V.
|
2.05 | 1.65 | +26 | 11.05. 23:30 |
Cortes-Acosta W. - Despaigne R.
|
2.75 | 1.35 | +27 | 12.05. 01:00 |
Caceres A. - Woodson S.
|
2.45 | 1.45 | +27 | 12.05. 01:15 |
Ferreira D. - Rebecki M.
|
3.90 | 1.20 | +27 | 12.05. 01:30 |
Menifield A. - Ulberg C.
|
2.95 | 1.30 | +27 | 12.05. 01:45 |
Buckley J. - Ruziboev N.
|
1.65 | 2.05 | +27 | 12.05. 02:00 |
Lewis D. - Nascimento R.
|
1.60 | 2.34 | +33 | 12.05. 02:15 |
Barboza E. - Murphy L.
|
2.00 | 1.65 | +1 | 18.05. 22:00 |
Williams K. - Harris C.
|
1.70 | 1.95 | +1 | 18.05. 22:00 |
Yanez A. - Salvador V.
|
1.25 | 3.40 | +1 | 18.05. 22:00 |
Pinheiro L. - Hill A.
|
2.05 | 1.65 | +1 | 18.05. 22:00 |
Gorimbo T. - Brahimaj R.
|
1.40 | 2.70 | +1 | 18.05. 22:00 |
Magomedov A. - Alves W.
|
1.35 | 2.75 | +1 | 18.05. 22:00 |
Martinez V. - Nolan T.
|
3.90 | 1.20 | +1 | 18.05. 22:00 |
Rodriguez P. - Carnelossi A.
|
1.55 | 2.15 | +1 | 18.05. 22:00 |
Demopoulos V. - Ducote E.
|
3.40 | 1.25 | +1 | 18.05. 22:00 |
Moises T. - Klein L.
|
2.00 | 1.65 | +26 | 08.06. 22:00 |
Whittaker R. - Chimaev K.
|
2.60 | 1.40 | +1 | 22.06. 21:00 |
Borilački sportovi UFC - specijal
UFC Fight Night: Lewis vs. NascimentoDa - Ne | Da | Ne | datum |
---|---|---|---|
Rebecki M. - Pobjeđuje sa KO/TKO u 1. rundi
|
5.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - Pobjeđuje sa KO/TKO u 2. rundi
|
7.50 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - Pobjeđuje sa KO/TKO u 3. rundi
|
10.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - Pobjeđuje sa KO/TKO u 1. ili 2. Rundi
|
3.00 | 1.29 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - Pobjeđuje sa KO/TKO u 2. ili 3. Rundi
|
4.25 | 1.14 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - Pobjeđuje sa predajom/polugom u 1. rundi
|
14.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - Pobjeđuje sa predajom/polugom u 2. rundi
|
19.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - Pobjeđuje sa predajom/polugom u 3. rundi
|
25.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - will win by submission in rounds 2-3
|
10.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - Pobjeđuje jednoglasnom odlukom sudaca
|
4.00 | 1.16 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - Pobijediti će podijeljenom sudačkom odlukom
|
7.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - Pobjeđuje sa KO/TKO ili odlukom sudaca
|
1.45 | 2.37 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - Pobjeđuje sa predajom/polugom ili odlukom sudaca
|
2.30 | 1.48 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - Pobjeđuje 30 sekundi od početka prve runde
|
20.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - Pobjeđuje polugom na ruci
|
15.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rebecki M. - Pobjeđuje tehnikom rear naked choke (gušenje s leđa)
|
8.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Borilački sportovi KSW
Tipovi oklada
Sve
Pobjednik
Meč će biti neriješen (neodlučen)
Kraj u 1. rundi
Kraj u 2. rundi
Kraj u 3. rundi
Kraj u 4. rundi
Kraj u 5. rundi
Zbroj rundi manje/više
Zbroj rundi
Meč završava na bodove ili tehničkom odlukom
Meč završava K.O./T.K.O. ili diskvalifikacijom
Meč završava predajom
1.borac pobjeđuje K.O./T.K.O./diskvalifikacijom ili predajom
2.borac pobjeđuje K.O./T.K.O./diskvalifikacijom ili predajom
Meč završava unutar 60 sekundi nakon početka 1. runde
1. borac pobjeđuje po bodove ili tehničkom odlukom
2. borac pobjeđuje na bodove ili tehničkom odlukom
1. borac pobjeđuje K.O./T.K.O. ili diskvalifikacijom
2. borac pobjeđuje K.O./T.K.O. ili diskvalifikacijom
1. borac pobjeđuje predajom
2. borac pobjeđuje predajom
1. borac dobiva meč u 1. rundi
1. borac dobiva meč u 2. rundi
1. borac dobiva meč u 3. rundi
1. borac dobiva meč u 4. rundi
1. borac dobiva meč u 5. rundi
2.borac dobiva meč u 1. rundi
2. borac dobiva meč u 2. rundi
2. borac dobiva meč u 3. rundi
2. borac dobiva meč u 4. rundi
2. borac dobiva meč u 5. rundi
1. borac dobiva meč u 1. ili 2. rundi
2. borac dobiva meč u 1. ili 2. rundi
Više
Manje
Pobjednik Oklada na pobjednika borbe. U slučaju neodlučenog ishoda oklada će biti obračunata kvotom 1. | 1 | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|
Michalski M. - Lesko B.
|
2.40 | 1.45 | +26 | 11.05. 19:30 |
Tolkaczewski P. - Turynski M.
|
1.50 | 2.35 | +26 | 11.05. 20:00 |
Kreft A. - Carmona M.
|
1.30 | 3.00 | +26 | 11.05. 20:30 |
Stawowy F. - Vitasovic I.
|
1.80 | 1.80 | +26 | 11.05. 21:00 |
Tarchila D. - Kareta D.
|
1.45 | 2.40 | +26 | 11.05. 21:30 |
Prasel R. - Vojcak S.
|
2.30 | 1.50 | +26 | 11.05. 22:00 |
Vila A. - Formela K.
|
3.10 | 1.30 | +26 | 11.05. 22:30 |
Ruchala R. - Kaczmarczyk P.
|
1.50 | 2.35 | +32 | 11.05. 23:00 |
Wrzosek A. - Szpilka A.
|
1.25 | 3.40 | +26 | 11.05. 23:30 |
Bartosinski A. - Michaliszyn I.
|
1.30 | 2.95 | +32 | 11.05. 23:59 |
Dreczkowski M. - Jaric S.
|
1.45 | 2.45 | +1 | 07.06. 19:00 |
Bielski K. - Dzikowski B.
|
1.40 | 2.50 | +1 | 07.06. 20:00 |
Surdyn P. - Erzanukaev S.
|
1.80 | 1.80 | +1 | 07.06. 20:30 |
Krakowiak M. - Zielinski A.
|
1.45 | 2.40 | +1 | 07.06. 21:00 |
Glowacki K. - Kasperski D.
|
2.20 | 1.55 | +1 | 07.06. 21:30 |
Szymanski R. - Held M.
|
1.80 | 1.80 | +1 | 07.06. 22:30 |
Wiklacz J. - Przybysz S.
|
1.30 | 3.10 | +1 | 07.06. 23:30 |
Kopera B. - Smielowski D.
|
2.40 | 1.45 | +1 | 20.07. 19:00 |
Silva M. - Wozniak E.
|
1.55 | 2.15 | +1 | 20.07. 19:00 |
Pawlak P. - Janikowski D.
|
1.45 | 2.40 | +1 | 20.07. 19:00 |
Pobjednik | Pobjednik | datum |
---|---|---|
Ruchala R. - Kaczmarczyk P.
|
3.50 | 11.05. 19:00 |
Bartosinski A. - Michaliszyn I.
|
4.50 | 11.05. 19:00 |
Michalski M. - Lesko B.
|
5.00 | 11.05. 19:00 |
Wrzosek A. - Szpilka A.
|
7.00 | 11.05. 19:00 |
Vila A. - Formela K.
|
8.00 | 11.05. 19:00 |
Tarchila D. - Kareta D.
|
12.00 | 11.05. 19:00 |
Stawowy F. - Vitasovic I.
|
15.00 | 11.05. 19:00 |
Prasel R. - Vojcak S.
|
15.00 | 11.05. 19:00 |
Tolkaczewski P. - Turynski M.
|
25.00 | 11.05. 19:00 |
Kreft A. - Carmona M.
|
30.00 | 11.05. 19:00 |
Borilački sportovi KSW - specijal
KSW 94Da - Ne | Da | Ne | datum |
---|---|---|---|
Bartosinski A. - Pobjeđuje sa predajom/polugom ili odlukom sudaca
|
3.50 | 1.21 | 11.05. 19:00 |
Bartosinski A. - Pobjeđuje sa KO/TKO u 4. ili 5. Rundi
|
11.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Bartosinski A. - Pobjeđuje sa predajom/polugom u 3. rundi
|
17.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Michaliszyn I. - Pobijediti će podijeljenom sudačkom odlukom
|
15.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Michaliszyn I. - Pobjeđuje sa KO/TKO u 2. ili 3. Rundi
|
12.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Michaliszyn I. - Pobjeđuje tehnikom rear naked choke (gušenje s leđa)
|
18.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Wrzosek A. - Pobjeđuje 30 sekundi od početka prve runde
|
10.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Wrzosek A. - Pobjeđuje sa KO/TKO u 1. rundi
|
3.00 | 1.29 | 11.05. 19:00 |
Wrzosek A. - Pobjeđuje "high kick-om"
|
11.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Szpilka A. - Pobjeđuje sa KO/TKO u 1. ili 2. Rundi
|
6.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Szpilka A. - Pobjeđuje sa predajom/polugom u 2. rundi
|
33.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Szpilka A. - Pobjeđuje jednoglasnom odlukom sudaca
|
14.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Ruchala R. - Pobjeđuje sa predajom/polugom u 2. rundi
|
17.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Ruchala R. - Pobjeđuje sa predajom/polugom u 4. rundi
|
25.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Ruchala R. - Pobjeđuje sa KO/TKO u 4. ili 5. Rundi
|
12.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |