Stolni tenis Challenger Series (m)
OchsenhausenOsnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta. | 1 | 2 | datum |
---|---|---|---|
Engelhardt M. - Klein D.
|
7.20 | 1.05 | 29.04. 09:05 |
Slanina T. - Gainza A.
|
1.95 | 1.70 | 29.04. 09:40 |
Nemras R. - Sohrabi M.J.
|
4.00 | 1.20 | 29.04. 10:15 |
Fadeev K. - Engelhardt M.
|
1.15 | 4.60 | 29.04. 10:50 |
Slanina T. - Klein D.
|
7.60 | 1.03 | 29.04. 11:25 |
Nemras R. - Gainza A.
|
3.20 | 1.27 | 29.04. 12:00 |
Sohrabi M.J. - Qiu L.
|
1.95 | 1.70 | 29.04. 12:35 |
Fadeev K. - Slanina T.
|
1.25 | 3.50 | 29.04. 13:10 |
Engelhardt M. - Qiu L.
|
6.40 | 1.07 | 29.04. 13:45 |
Sohrabi M.J. - Gainza A.
|
1.40 | 2.65 | 29.04. 14:20 |
Nemras R. - Klein D.
|
7.20 | 1.05 | 29.04. 14:55 |
Engelhardt M. - Slanina T.
|
1.80 | 1.80 | 29.04. 15:30 |
Gainza A. - Qiu L.
|
4.00 | 1.20 | 29.04. 16:05 |
Sohrabi M.J. - Klein D.
|
4.60 | 1.15 | 29.04. 16:40 |
Fadeev K. - Nemras R.
|
1.07 | 6.40 | 29.04. 17:15 |
Slanina T. - Qiu L.
|
2.85 | 1.35 | 29.04. 17:50 |
Fadeev K. - Sohrabi M.J.
|
1.60 | 2.15 | 29.04. 18:25 |
Gainza A. - Klein D.
|
6.00 | 1.07 | 29.04. 19:00 |
Engelhardt M. - Nemras R.
|
1.40 | 2.65 | 29.04. 19:35 |
Slanina T. - Sohrabi M.J.
|
2.55 | 1.40 | 29.04. 20:10 |
Fadeev K. - Qiu L.
UŽIVO
|
7.20 | 1.05 | KLADI SE UŽIVO |
Utakmica | 1 | 2 | datum |
---|---|---|---|
Perez J. - Yefimov V.
|
1.30 | 3.00 | 29.04. 08:42 |
Kveton O. - Sip M.
|
1.25 | 3.30 | 29.04. 09:30 |
Rosca M. - Tymofieiev O.
|
3.00 | 1.30 | 29.04. 10:00 |
Perez J. - Seibert J.
|
1.15 | 4.40 | 29.04. 10:30 |
Sip M. - Gavlas A.
|
10.50 | -1.00 | 29.04. 11:00 |
Kveton O. - Yefimov V.
|
3.00 | 1.30 | 29.04. 11:30 |
Rosca M. - Perez J.
|
8.00 | 1.03 | 29.04. 12:00 |
Tymofieiev O. - Gavlas A.
|
7.50 | 1.05 | 29.04. 12:30 |
Kveton O. - Seibert J.
|
1.85 | 1.80 | 29.04. 13:00 |
Sip M. - Yefimov V.
|
5.00 | 1.10 | 29.04. 13:30 |
Tymofieiev O. - Perez J.
|
4.70 | 1.15 | 29.04. 14:00 |
Rosca M. - Kveton O.
|
3.00 | 1.30 | 29.04. 14:30 |
Yefimov V. - Gavlas A.
|
3.80 | 1.20 | 29.04. 15:00 |
Sip M. - Seibert J.
|
2.90 | 1.35 | 29.04. 15:30 |
Stolni tenis TT Cup (m)
Tipovi oklada
Više
Manje
Osnovna ponuda Oklada na pobjednika susreta. | 1 | 2 | više | datum |
---|---|---|---|---|
Hruska Jan - Sprongl J.
|
2.10 | 1.60 | +1 | 29.04. 08:50 |
Jenicek J. - Kopecky F.
|
1.80 | 1.80 | +1 | 29.04. 08:55 |
Kociuba F. - Warpas B.
|
1.80 | 1.85 | +1 | 29.04. 09:00 |
Stapor Rafal - Stepien M.
|
2.20 | 1.55 | +1 | 29.04. 09:05 |
Sancho L. - Martin I.
|
2.30 | 1.50 | +1 | 29.04. 09:10 |
Vyvial P. - Sprongl J.
|
1.65 | 2.05 | +1 | 29.04. 09:20 |
Benes P. - Cafourek T.
|
1.70 | 1.95 | +1 | 29.04. 09:25 |
Lysakowski M. - Kukawka M.
|
1.65 | 2.00 | +1 | 29.04. 09:30 |
Skura E. - Pelczar D.
|
2.55 | 1.40 | +1 | 29.04. 09:35 |
Gonzalez E. - Chamorro M.
|
1.95 | 1.70 | +1 | 29.04. 09:40 |
Osmera Z. - Hruska Jan
|
1.60 | 2.10 | +1 | 29.04. 09:50 |
Jenicek J. - Cafourek T.
|
1.95 | 1.70 | +1 | 29.04. 09:55 |
Kolek M. - Kociuba F.
|
1.75 | 1.90 | +1 | 29.04. 10:00 |
Sancho L. - Benito J.
|
1.90 | 1.75 | +1 | 29.04. 10:10 |
Vyvial P. - Hruska Jan
|
1.55 | 2.25 | +1 | 29.04. 10:20 |
Kopecky F. - Benes P.
|
1.80 | 1.80 | +1 | 29.04. 10:25 |
Sprongl J. - Osmera Z.
|
2.15 | 1.60 | +1 | 29.04. 10:50 |
Jenicek J. - Benes P.
|
1.70 | 1.95 | +1 | 29.04. 10:55 |
Cafourek T. - Kopecky F.
|
1.55 | 2.20 | +1 | 29.04. 11:25 |
Zahradka Z. - Semrad P.
|
2.85 | 1.35 | +1 | 29.04. 12:50 |
Fiklik O. - Nadvornik V.
|
2.55 | 1.40 | +1 | 29.04. 12:55 |
Nemec F. - Brandtl A.
|
1.70 | 1.95 | +1 | 29.04. 13:25 |
Hejda Jr V. - Zahradka Z.
|
1.80 | 1.80 | +1 | 29.04. 13:50 |
Fiklik O. - Brandtl A.
|
1.70 | 1.95 | +1 | 29.04. 13:55 |
Nadvornik V. - Nemec F.
|
2.15 | 1.60 | +1 | 29.04. 14:25 |
Semrad P. - Hejda Jr V.
|
1.70 | 1.95 | +1 | 29.04. 14:50 |
Fiklik O. - Nemec F.
|
2.05 | 1.65 | +1 | 29.04. 14:55 |
Brandtl A. - Nadvornik V.
|
1.95 | 1.70 | +1 | 29.04. 15:25 |