Korisne poveznice

NIZOZEMSKA - ENGLESKA

6.7.2024
pic

U polufinalu Europskog prvenstva u Njemačkoj igra se još jedan pravi klasik,  Nizozemska - Engleska! Tulipani ili Gordi Albion, tko će izboriti finala u Berlinu?

Nizozemska je  na startu odigrala dobar meč (2:1 nad Poljskom), potom je uslijedila slaba partija sa Francuzima (0:0), a pogotovo poraz od Austrije (2:3). Ipak, nekako je prošla dalje. No, kad je bilo najvažnije Tulipani su zablistali i sa 3:0 u osmini pregazili Rumunjsku golovima Malena (2) i Gakpoa. U četvrtfinalu je Koemanova momčad preokrerom u drugom poluvremenu slomila Tursku sa 2:1.

Engleska je i prije Eura bila top favorit za naslov, uostalom, osvojila je i prvo mjesto u svojoj kvalifikacijskoj skupini, ali igre izabranika Garetha Southgatea nisu bile ni blizu očekivane razine. Dovoljna im je bila pobjeda nad Srbijom od 1:0 te nakon toga mršavi remiji sa Danskom (1:1) i Slovenijom (0:0). A u osmini finala uslijedila je velika drama, gubili su od Slovačke do 90-+5. minute kad je Belllingham izjednačio na 1:1, a Kane u produžetku zabio za 2:1 i plasman dalje. U četvrtfinalu su opet opasno živjeli, ali ih je spasio Saka izjednačenjem protiv Švicarske, te prošli nakon jedanaesteraca zahvaljujući obrani Pickforda (5:3).

Provjeri našu bogatu pre-match i ponudu Uživo za sve utakmice Eura 2024., iskoristi pogodnosti šaih sjajnih promocija koje nudimo za ovaj nogometni summit u Njemačkoj, a u igri BetBuilder pokaži znanje i izgradi dobitak!