Korisne poveznice

ŠPANJOLSKA - FRANCUSKA

6.7.2024
pic

U velikom polufinalu, po mnogima i finalu prije finala Euro 2024., sastaju se Španjolska - Francuska! Tko je tvoj favorit u susjedskom okršaju, sudaru dva istinska diva i klasiku europskog nogometa?

Španjolska je pokazala dosad najbolji nogomet na Euro i stigla do četvrtfinala sa - 4 pobjede. Furije su redom srušile Hrvatsku (3:0), Italija i Albaniju sa po 1:0, a onda u osmini finala nakon preokreta napunili mrežu Gruzije - 4:1. Yamal i Williams predvode novu sjajnu generaciju mladih Španjolaca. Pravu dramu odigrali su u četvrtfinalu u Stuttgartu kad su golom Merina u 119. minuti svladali domaćina Njemačku sa 2:1.

Francuska je prošla skupinu bez problema, ali Galski pijetlovi nisu ni približno ispunili očekivanja svojim igrama. Već na startu su stavili hiporeku pobjedom nad Austrijom (1:0, a potom remizirali blijedim partijama sa Nizozemskom (0:0) i Poljskom (1:1). Zanimljivo da ni nakon 4 utakmice nisu dali gol iz igre, u osmini finala su svladali Belgiju sa 1:0 autogolom Verthongena u 85. minuti, a u četvrtfinalu Portugal sa 5:3 nakon jedanaesteraca (0:0).

Provjeri našu bogatu pre-match i ponudu Uživo za sve utakmice Eura 2024., iskoristi pogodnosti šaih sjajnih promocija koje nudimo za ovaj nogometni summit u Njemačkoj, a u igri BetBuilder pokaži znanje i izgradi dobitak!