Korisne poveznice

BARCELONA - PARIS SG

16.04.2024 21:00
pic

U uzvratnom susretu četvrtfinala Lige prvaka na Olimpijskom stadionu Montjuic, Barcelona je domaćin Paris SG-u! Tko je tvoj favorit za prolaz u polufinale, tko će slaviti u novom okršaju golgeterskih velemajstora, Mbappe ili Lewandowski?

Zanimljivo je da nijedan od spomenutog tandema svjetskih asova nije bio "faktor" u prvom meču na Parku prinčeva, kojeg je Barcelona dobila nakon spektakla sa 3:2 i stekla minimalnu, ali vrijednu prednost pred uzvrat. U meču punom preokreta Katalonci su poveli golom Raphinhe (37.), a Francuzi su nastavku brzo preokrenuli (Dembele 48., Vitinha 51.). Međutim, Barcelona je smogla snage i ponovo došla do prednosti; izjednačio je opet Raphinha (62.), a pobjedu osigurao Christensen (77.) u prvoj akciji nakon što je ušao u igru.

Prethodna dva susreta ovih rivala u Barceloni ostala su zapamćena kao klasici. Posebno je impresivan bio duel u osmini finala 2017. godine, kad je Barcelona postigla 3 pogotka u posljednjih par minuta i prošla dalje pobjedom od čak 6:1. Doduše, 4 godine kasnije PSG je dostojno "osvetio" također u osmini finala na Camp Nou i trijumfirao sa 4:1!

Provjeri našu bogatu ponudu i najbolje tečajeve za sve utakmice elitne HNL, liga "petice", europskih kupova uz koje nudimo i popularnu igru BetBuilder: dokaži znanje i igraj kao prvak!